Zalaczac

Dystrybucja zasilania i skomunikowanie wszystkich systemów zarządzania w najbardziej szkodliwych powodach jest możliwa. Jeśli nie poradzą sobie inne złącza, na że w takich najbardziej niebezpiecznych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co to istnieje za złącze i czemu jest właśnie daleko dobre?

Złącze eXLink zezwala na elastyczne zasilanie, a również dużo opłacalną komunikację wszelkich systemów sterowania, które znają się w którymkolwiek miejscu, gdzie po prostu można i trzeba takie złącze wykorzystać. Doskonale zbiera się nawet w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa typy takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to cały system, który zezwala na łączenie i rozłączanie wielu innych urządzeń elektrycznych. Posiada wszystkie możliwe gniazda oraz dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zauważyć, że przesył zasilania kończy się aż do 250V AC/10 I dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a ponadto dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink mają sporo możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie liczy też obowiązku wyłączania tworzącego w określonym czasie urządzenia, co daleko ułatwia pracę. Wszystkie są zbudowane w standardzie, który ma stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie siedzą w temperaturze rozpoczynającej się od –55, i przechodzącej na +70°C, więc w warunkach ekstremalnego zimna i przyjemna. Dzięki temu, że są obudowę stworzoną z takich artykułów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo wytrzymałe na wszystkie uszkodzenia. Mogą mieć maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo grane w górnictwie, ponieważ produkt jest specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie muszą i zezwolenia na pozycję pod napięciem.

Połączenie całych systemów dzięki połączeniom exlink jest właściwie bardzo skuteczne i popularne i trwałe.